Adres
Mehmet Akif Mh. Çamlıca Sk.
No:37/1 Küçükçekmece - İstanbul
Telefon
0544 532 42 04
0212 564 08 74

Garaj Kapısı Tamiri

İstanbul Otomatik Garaj Kapısı Tamiri ve Montajı

Garaj kapısı tamiri fiyatları oluşan arızanın niteliğine, kullanılan parçaya ve verilen hizmete göre farklılıklar göstermektedir. Garaj kapısı motoru fiyatları, garaj kapısı kumanda fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Otomatik garaj kapı sistemleri, uzaktan kumanda ile yönetilebilmesi sayesinde ev, iş yeri, depo, fabrika gibi alanlarda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Ancak bu sistemler beklenmedik zamanlarda arızalandığında ortaya can sıkıcı durumlar çıkmakta ve acil müdahale edilmesi gerekmektedir.

Otomatik garaj kapısı sistemlerinde en sık rastlanan arızalar, garaj kapısı kumandasının çalışmaması, garaj kapısı kepenk sıkışması, garaj kapısı motoru arızası, garaj kapısı kumanda alıcı kart arızası gibi sorunlar olabilir.

Garaj kapısı tamiri servisi olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki garaj kapısı arızalarının tümüne 7/24 anında müdahale ederek sorununuzu garantili yedek parçalar kullanarak, kaliteli hizmetimiz ile en uygun fiyatlarla çözüyoruz.

WhatsApp